אודות המרפאה

ד"ר ברטי שגב – המרכז להשתלות שיניים ושיקום הפה מאז שנת 1997

המרכז מציע מגוון שירותים בתחום האסטתיקה הדנטאלית מהמתקדמות בעולם, לצד אוירה נעימה ושלווה.

ייחודה של המרפאה הוא בהיותה מרכז רפואי המאחד בתוכו מספר רב של מומחים, במגוון רחב של תחומים ברפואת שיניים והכל תחת קורת גג אחת.


המרכז מציע למטופלים מגוון רחב של טיפולים כמו : רפואת שיניים כללית, כירורגיית פה ולסת ע״י מומחה, רפואת שיניים לילדים, טיפול מונע ותחזוקתי, טיפולים משמרים, טיפול שורש באמצעות מיקרוסקופ ע״י מומחה לטיפולי שורש, יישור שיניים ע״י אורטודנטית מומחית, שתלים ושיקום הפה ע״י מומחה לכירורגיה פה ולסת, רפואת חניכיים ע״י פריודונט מומחה, ובמקרים מיוחדים סדציה עמוקה בליווי רופא מרדים

מגוון פתרונות הדנטאלים במקום אחד

רופאי המרכז מציעים פתרונות כולל בתחום האסטתיקה הדנטאלית.
דאגנו לציוד טכנולוגי מהמתקדמים בעולם, טיפול שורש בעזרת מיקרוסקופ, הלבנה בלייזר,שחזורים אסטטיים מיידיים, תכניות הטיפול מותאמות באופן אישי לכל מטופל ע"י צוות רופאים מנוסה.

צוות פרא – רפואי ומנהלי מהמובילים בתחום נמצא במרכז, וקשוב למטופלים תוך שימת דגש על שירות, יחס, אכפתיות, תמיכה וליווי אישי.

במרפאתו של ד"ר שגב, לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול שיניים איכותית לטווח הארוך, תוך מתן תשומת לב לצרכי המטופל והסבר מפורט לגבי אפשרות הטיפול העומדת לרשותו, משך זמן הטיפול ותהליכי ההחלמה.

למרפאה הסכם עם חברות הביטוח: הראל / דקלה / הפניקס ומנורה

בשנת 1996 סיים ד״ר ברטי שגב את לימודי רפואת השיניים ומאז הוא דואג להתעדכן בחדשנות בתחום הרפואה הדנטאלית ולחידושים בארץ ובעולם, פתוח לחידושים ודואג שתמיד יהיו כאלה במרפאת המומחים שבניהולו.

15 שנים ד״ר ברטי שגב מנהל מרכז רפואי המאגד בתוכו 8 מומחים מהשורה הראשונה בתחום, מומחה לשיקום הפה ,מומחה לכירורגיית הפה והלסתות, מומחה למחלות חניכיים ושתלים, מומחה לטיפולי שורש ע״י מיקרוסקופ , מומחית ליישור שיניים.

יחודו של המרכז הוא בהיותו מרכז רפואי המעסיק מספר מומחים במגוון רחב של תחומים ברפואת השיניים, והכל תחת קורת גג אחת, כך שבמקרי שיקום מורכבים מאד, יש לנו את האפשרות לתת מענה מדוייק ללקוח, ולשם כך מתקיימות ועדות רפואיות בין המומחים השונים הרלוונטים לכל מקרה, על מנת להתאים למטופל את התוכנית הטובה ביותר, לטווח הארוך ביותר.

האני מאמין של ד״ר ברטי שגב הוא ״ רפואה איכותית ללא פשרות״ !